20% sleva
na tepelná čerpadla
NIBE
časově omezená akce do 12.6.2010
 
  • Autorizovaný servisní partner NIBE
  • Více než 150 instalací po celé republice

Tepelná čerpadla vzduch-voda

Oblasti využití

Tepelné čerpadlo NIBE typu vzduch-voda volíme v případě, kdy není možné na pozemku vrtat hlubinný vrt nebo budovat zemní kolektory. Tento typ tepelného čerpadla využívá pro vytápění domu teplo obsažené ve venkovním vzduchu.

Žádné z tepelných čerpadel vzduch-voda, která jsou na trhu dostupná, nedokáže pokrýt nároky na vytápění po celý rok, přesto přináší tento typ tepelného čerpadla značné úspory. V bivalentním provozním režimu pokrývá většinu nároků na vytápění velmi úsporným způsobem a proto se stávající kotel využívá pouze k pokrytí vytápěcích špiček. Při monoenergeitickém provozu (kombinace tepelného čerpadla vzduch-voda a elektrického topného tělesa) je tepelné čerpadlo schopné pokrýt většinu požadavků na vytápění a topné těleso se zapíná pouze během špiček, při velmi nízkých teplotách.

Naše výrobky

NIBE F2025 využívá energii obsaženou ve venkovním vzduchu. Proto není třeba budovat plošné zemní kolektory ani hlubinné vrty.

V porovnání s jinými tepelnými čerpadly systém vzduch-voda dosahuje NIBE F2025 díky použitým SCROLL kompresorům a také díky dvoustupňovým ventilátorům mnohem vyšší účinnosti.

NIBE F2025 se dodává s výkonem 6, 8, 10 a 14 kW a je určen pro třífázové napětí 3×400V+N+PE 50Hz.

Instalací tepelného čerpadla NIBE F2025 můžete změnit stávající vytápění na velmi úsporný a ekonomický otopný systém.

Použijete-li NIBE F2025 společně s jednotkou VVM 300, získáte kompletní zařízení pro vytápění, ohřev vody případně i ohřev Vašeho bazénu.

731 164 456 created by IT Prime